Konsultacje społeczne dla pacjentów - PAKIET KOLEJKOWY

 

Plan warsztatu 10.05 (LINK)

PLIK DO POBRANIA

 

Kuba Wygnański, STOCZNIA

Partycypacja pacjentów w podejmowaniu decyzji w ochronie zdrowia. Najlepsze wzory krajowych i międzynarodowych NGO.

PLIK DO POBRANIA

 

 

Ewa Borek, Fundacja MY Pacjenci

Kolejki do lekarzy specjalistów i wydatki na leczenie prywatne – główne problemy polskich pacjentów

PLIK DO POBRANIA (LINK)

 

Kinga Wojtaszczyk

Jak nie utknąć w kolejce do lekarza i nie stracić majątku na leczenie prywatne – poradnik dla pacjenta

 

PLIK DO POBRANIA (LINK)

 

 

Ewa Borek, Fundacja MY Pacjenci

Pakiet kolejkowy Ministra Arłukowicza – co zawiera, szanse i zagrożenia z niego wynikające z perspektywy pacjentów

PLIK DO POBRANIA (LINK)

 

 

Podziękowania uczestników projektu

 

Sz.P.

 

Ewa Borek

 

Chciałam na Pani ręce złożyć podziękowanie za przeprowadzenie szkoleń i warsztatów w ramach projektu pt.”Promocja konsultacji społecznych w ochronie zdrowia”.

 

Za każdym razem jechałam z największą możliwą radością i ciekawością na kolejne spotkania. Teraz jestem niepocieszona, że się skończyły.

 

Szkolenia i warsztaty były bardzo dobrze przygotowane i sprawnie przeprowadzone a tematyka trafnie dobrana. Dzięki tym szkoleniom i warsztatom uporządkowałam swoją wiedzę i poznałam oraz zrozumiałam takie pojęcie jak partycypacja i drabina partycypacji obywatelskiej. Teraz już wiem, na którym szczeblu partycypacji obywatelskiej jesteśmy w ochronie zdrowia.Zdobytą wiedzę i umiejętności już wykorzystałam, między innymi w moim wystąpieniu i prezentacji na Konferencji Ordynatorów-Reumatolgia 2014 - 8 maj Warszawa,zorganizowanej w Ministerstwie Zdrowia.

 

Ogromną zaletą tego projektu jest to, że powstała strona internetowa na której są prezentowane treści z odbytych szkoleń i warsztatów, co pozwala powrócić do interesujących tematów, skorzystać z wiedzy i przekazać ją innym.

 

Pani Ewo, mam nadzieję, że dzięki Pani wysiłkom i całego zespołu pracującego przy projekcie - my organizacje pozarządowe szybciej znajdziemy się na wymarzonym najwyższym szczeblu partycypacji obywatelskiej - współwymyślania, współdecydowania i współodpowiedzialności !

 

Pochwała należy się także uczestnikom szkoleń za ciekawe uwagi i dyskusje oraz sympatyczną atmosferę. Było super! Proszę o jeszcze!

 

Serdecznie pozdrawiam

Brygida Widera

Federacja REF