PLAN SZKOLENIA (LINK)

 

 
Działalność organizacji społecznych w Polsce –organizacja, ciała decyzyjne, cele i plany. Obszary wpływu NGO na proces podejmowania decyzji przez administrację publiczną
Kuba Wygnański, Prezes Pracowni Badań i Inn.

PLIK DO POBRANIA

 

 

 

Jakie zmiany dla pacjentów wiążą się z wdrożeniem Ustawy Refundacyjnej w 2012 roku.
Ewa Borek, Fundacja MY Pacjenci

PLIK DO POBRANIA

 

 

 

Zdjęcia ze szkolenia

 

Komentarze uczestników po szkoleniu

Sz.P.

 

Ewa Borek

 

 

Naprawdę cieszę się, że tekst się spodobał.

 

 

Cykl szkoleń "Konsultacje połeczne" był trafionym pomysłem (był, bo niestety jeszcze tylko jedno spotkanie). Powiedziałabym - dla mnie w samą porę! Właśnie bardzo poważnie zastanawiałam się, czy w ogóle jeszcze kiedykolwiek będę poświęcać swój czas i uwagę na konsultacje społeczne. Straciłam wiarę w sens i skuteczność tych działań.

 

 

Wszystkie spotkania z cyklu "Konsultacje Społeczne" były bardzo dobrze zorganizowane pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Naprawdę. Prelegenci przygotowani i z wiedzą ekspercką na wysokim poziomie. Uczestnicy szczerze zaangażowani. Bardzo dobrym pomysłem jest strona internetowa z materiałami ze szkoleń. Podoba mi się pomysł, że na bazie szkolenia można jeszcze wydobyć i utrwalić wiele dodatkowych wartości i zwielokrotnić ilość odbiorców.

 

 

Myślę, że nikt nie ma wątpliwości, że pakiet kolejkowy to decyzja polityczna, kiełbasa przedwyborcza. Takie pzorowane ruchy. Media i społeczeństwo mają temat, urzędnicy mają robotę a minister uratował swoją posadę. Okłamują nas. Szkoda zmarnowanego czasu i pieniędzy, bo w tym czasie i za te pieniądze na pseudo reformy, moglibyśmy stopniowo, rok za rokiem, budować sprawnie działającą służbę zdrowia.

 

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!!!

 

Brygida Widera